Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası

KAHDEM’in internet sitesini ziyaret ederek ve kullanarak, aşağıda yer alan Kullanım Koşullarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmektesiniz. Eğer herhangi bir nedenle Kullanım Koşullarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiyorsanız, bu internet sitesini kullanmamalı ve siteden ayrılmalısınız.

KAHDEM, internet sitesi içeriğini güncel ve doğru tutmak için elinden gelen gayreti göstermektedir ancak KAHDEMbu bilgilerin doğruluğunu garanti etmez ve bu bilgilerin doğruluğuna, tam olmasına ve güncel olmasına ilişkin herhangi bir taahhütte bulunmaz.

KAHDEM, internet sitesinin içeriğini, tasarımını, erişimini dilediği zaman haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Aynı şekilde, herhangi bir kullanıcının erişimini de herhangi bir neden göstermeksizin, tamamen kendi inisiyatifi ile kısıtlayabilir veya kaldırabilir.

İşbu internet sitesi, dizayn, tasarım, yazılım, altyapı, işleyiş, algoritmalar ve bunlarla sınırlı olmamak üzere tescilli olsun olmasın tüm hakları ile bu internet sitesindeki logolarımız, markalarımız, ticari unvanlarımızın her türlü mülkiyet ve tescilli olsun olmasın maddi ve gayri maddi haklar da dahil olmak üzere tüm fikri mülkiyet hakları KAHDEM’e aittir. Bunların izin almaksızın kullanımı, çoğaltılması, kopyalanması, herhangi bir menfaat elde etmek amacı bulunup bulunmadığına bakılmaksızın kendi veya üçüncü şahıslar adına kullanılmaya veya tescil edilmeye çalışılması yasaktır.

KAHDEM internet sitesini, kişisel herhangi bir bilgi ve verinizi paylaşmadan ziyaret edebilir, internet sayfasında yer alan içerik ve bilgilerden faydalanabilirsiniz. İnternet sitemizde yer alan tüm içerik (bilgiler, tasarımlar, resimler, görseller, unvanlar vb.)KAHDEM’e ait olup, yazılı izin alınmadan herhangi bir şekilde ve herhangi bir mecrada kullanılamaz, kopyalanamaz, başka ortamlara taşınamaz.

KAHDEM, internet sitesi üzerinden kişisel bilgilerinizi paylaştığınızda, bunların gizli olduğunu kabul eder ve kişisel verilerinizi 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, ilgili mevzuat ve internet sitemizde yer alan Kişisel Verilerin Korunması Politikası çerçevesinde koruyacaktır.

Kişisel Bilgilerinizi paylaşmanız halinde, bu bilgiler, sizin onayınız olmaksızın ya da yasal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece herhangi bir üçüncü tarafla paylaşılmayacaktır.

İnternet sitemizde, üçüncü taraflara ait internet sitelerine bağlantılar bulunabilir. KAHDEM, bu sitelerin içeriklerini ve güvenilirliklerini denetlememekte ve bu sitelerin kullanımından doğabilecek her türlü zararlara karşı KAHDEM tarafından hiçbir garanti verilmemektedir.

KAHDEM, gizli bilgileri sır saklama yükümlülüğü çerçevesinde değerlendirmekte ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almıştır.

İşbu Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası,KAHDEM tarafından değiştirilebilir, güncellenebilir. Bu doğrultuda, Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’nı belirli aralıklarla gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

Bu alanda hukuki destek sorularının gönderilmemesini rica ediyoruz.
Maille gönderilen hukuki destek kapsamındaki sorular yanıtlanmamaktadır.

Kapat